הרצאות

 

העוצמה שבלידה 

הרצאה המעניקה כוח, עוצמה ותחושת מסוגלות לנשים. במסע הלידה נגלה את האישה שבתוכנו, את היכולת להביט לאיש המקצוע בעיניים, להוביל את התהליך ולא להיות מובלת. ההרצאה מעצימה ומחזקת נשים המבקשות לקחת שליטה על גופן בתהליך הלידה ולהאמין בו ובעוצמתו.

 

לידה – בואו נדבר על זה!
ההרצאה משלבת סיפורי לידה וסיפורי יולדות וחוויות היישר מחדר הלידה. הסיפורים מסייעים לנשים ללמוד מניסיונן של נשים אחרות, לאזור את הכוח הנשי הגלום בהן, להעביר אותו לנשים אחרות ולבנות לעצמן חוויית לידה שיש בה שליטה, עוצמה והתגלות.

 

בעיניים מקצועיות
הרצאה לאנשי מקצוע: ההיסטוריה של המיילדות, מהלידות של פעם ועד החידושים של היום, התפתחות מקצוע המיילדות והתמיכה, סיפורי לידה היסטוריים, התפתחות המכשור הרפואי ותפקידה של המיילדת בהיסטוריה.

 

הורמונים ולידה, כאב ואהבה
איך הלידה זורמת במנגינת ההורמונים, איך המוח מנצח על התהליך, כיצד אנו יכולים לשלוט בתהליך, כיצד ההורמונים מסייעים בהתמודדות עם כאב הלידה, כיצד הגוף מתבלבל בין הנאה לכאב ואיך ונרגיש כמה אהבה יש בלידה.

 

חשיבות התנועה בתהליך הלידה
נשים יולדות מיליוני שנים. ההתפתחות הטכנולוגית והקדמה של השנים האחרונות, חוללו שינויים משמעותיים. ההרצאה עוסקת בחשיבות התנועה והתנועתיות בלידה, בביומכניקה של האגן, בתנוחות זקופות ובכריעה ובשימוש בגוף גם במצב שכיבה.
 

לידה טבעית

לבחור ללדת בלידה טבעית זה לבחור להרגיש ופשוט להיות. להנות מחופש התנועה של הגוף, לתת לעצמי להשתחרר ממחשבות, לתת לקול הפנימי לצאת. להשתמש בתקשורת מעצימה ובעיקר להבין את השפעתה של הלידה הטבעית על העובר, על בן הזוג ועל הזוגיות.

 

 

 ** ההרצאה הקרובה 'לידה - בואו נדבר על זה!'
      תתקיים ב13 בנובמבר בשעה 19:30 בראשון לציון,

      אורך ההרצאה כשעה וחצי.

      לפרטים והרשמה:

      ורד - 050-9014619

      הדר - 054-6943809

 

שלח

שדה חובה

Thank You!

תודה!

שדה חובה

שדה חובה

צרו איתי קשר

בינה נט תקשורת ומחשבים
הפריון 4 אזור תעשייה צפוני  אשדוד
נייד: 050-349-777-5 פקס:153-50-349-777-5
דוא"ל:binaa.net@gmail.com

שלח

שדה חובה

Thank You!

תודה!

שדה חובה

שדה חובה

ורד דלאל, מיילדת מאמנת להריון, לידה והורות   |   050-9014619   |   vered.dalal@gmail.com

 

 

ורד דלאל, מיילדת מאמנת להריון, לידה והורות 050-9014619

vered.dalal@gmail.com

 

050-9014619